• Christian Greider SE NEDÍVÁ NA TELEVIZI!

  Právě se svými kolegy tiskne váš leták.
  Díky tomu bude leták zaručeně použit včas.

 • Jürgen Tritremmel NEPOSLOUCHÁ RÁDIO!

  Právě se svými kolegy tiskne váš magazín.
  Díky tomu bude magazín zaručeně použit včas.

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

Koronovirová krize a s tím související omezení ovlivňují nyní náš každodenní život.

Navzdory této mimořádně náročné situaci je skupina Walstead Leykam Druck na všech svých stanovištích plně výroby schopná.

Dodávky od našich dodavatelů – zejména papíru – jsou v současné době k dispozici bez omezení.

 • S našimi prostorově oddělenými pěti výrobními stanovišti ve 3 zemích můžeme zaručit stabilitu výroby a také jsme podnikli vhodná opatření k zajištění našeho dodavatelského řetězce v případě nouze. 
 • Bereme svoji odpovědnost velmi vážně a důsledně realizujeme v naší společnosti opatření nařízené vládou – aby se omezila expanze Korona viru.
 • Naši zaměstnanci v prodeji a správě objednávek jsou vám – jako vždy – k dispozici. V rámci  prevence jsme z velké části na těchto odděleních přešli na Home-Office, nemá to ale žádný dopad na dostupnost ani kvalitu služeb.
 • Abychom co nejvíce zabránili osobnímu kontaktu, platí pro přístup do kancelářských a výrobních budov dočasně přísnější opatření. V této souvislosti vás žádáme, abyste kontaktovali příslušnou kontaktní osobu a informovali se o případných omezeních přístupu příp. požadavcích pro vstup.

Chceme vás ujistit, že jako skupina Walstead Leykam Druck této situaci věnujeme velkou pozornost. Veškeré naše úsilí směruje k co nejhladší možné spolupráci s našimi obchodními partnery a k tomu, abychom  minimalizovali účinky Korona viru.

V tomto smyslu, vám přejeme všechno nejlepší v čase, který je pro nás všechny náročný.

Váš Walstead Leykam tým

Video archiv

Vše o Walstead Leykam Druck nyní také na videu

Dominantní postavení v kotoučovém ofsetovém tisku

Skupina Walstead Leykam Druck má v Evropě dominantní postavení v oblasti kotoučového ofsetového tisku.
Svým umístěním mezi 3 nejlepšími jsme jako jedna z nejvýkonnějších tiskáren postoupili do Ligy mistrů.
Jsme lídry na trhu v Rakousku, České republice a ve Slovinsku.
K našim dalším hlavním trhům patří Německo, Chorvatsko, Maďarsko, Slovensko a Švýcarsko.
Skupina Walstead Leykam Druck dosahuje se 710 zaměstnanci ročního obratu cca 237 milionů eur.

Portfolio produktů

Devatenáct rotačních ofsetových strojů nejrůznějších rozměrů nabízí téměř neomezené portfolio výrobků, enormní přesnost v dodržování termínů a vysokou flexibilitu.

SERVIS

Servis

Dlouholetí kmenoví zákazníci jsou pro nás důkazem, že „orientace na zákazníka“ pro nás není jen marketingovým heslem. Nosnými pilíři naší podnikové filosofie jsou osobní kontakt s našimi zákazníky, individuální poradenství a flexibilní reakce na zákaznická přání.

TECHNIKA

Technika

Společnost Walstead Leykam Druck zpracuje 265 000 tun papíru a 8 000 tun barvy ročně. Specializujeme se na rotačních ofsetový tisk, avšak se svým všestranným strojovým parkem dokážeme plnit i speciální požadavky. K přáním zákazníků přistupujeme flexibilně - od UV lakování až po vysekávání nebo perforace.

Životní prostředí

Ruku v ruce: Kvalita a ekologické povědomí

V Walstead Leykam Druck jsme se zavázali nejen k vysoké kvalitě, ale také k ochraně našeho životního prostředí. Tyto hodnoty jdou ruku v ruce, a proto nabízíme našim zákazníkům nejen vysoce kvalitní, ale také ekologické polygrafické výrobky.